Potrzebujemy was.

Czy uważacie, że na ziemi jest za dużo lasów? Nie? Znaczy ptrzebujemy Was. Potrzebujemy wielu z Was by zmienić ten stan i przywrócić choćby lesistość Polski z przed 200 lat, gdzie 40% ówczesnej powierzchni kraju zajmowały lasy. Aby tego dokonać potrzebujemy pomocy osób prywatnych jak i firm, bo razem możemy zdziałać naprawdę dużo. Zapraszamy do współpracy ludzi biznesu, samorządy i instytucje. Pomóżcie nam sadzić lasy. To na pewno inwestycja, która się opłaci!

Zostań naszym patronem.

Kim są Patroni? Patroni to osoby /firmy które regularnie wspierają Fundację środkami na pokrycie kosztów administracyjnych. Rola Patrona dla funkcjonowania fundacji jest nieoceniona. Dzięki Patronom fundacja może bezpiecznie funkcjonować i ma możliwość koncentrować się na edukacji i sadzeniu lasów. To właśnie dzięki Patronom możemy zachować przejrzystość finansową, czytelnie rozdzielając koszty administracyjne i koszty sadzenia lasów.

PATRONAT

Nasi Patroni, po za oczywistą satysfakcji, uzyskują prawo do swobodnego korzystania z logo Patrona i odznaki. Wzorem innych organizacji planujemy dokonywać nadania nazw posadzonych w tym czasie lasów. Nazwa ta będzie wykorzystywana na mapach Google, w rejestrze online prowadzonym (już wkrótce) na stronie fundacji oraz fizycznie w lesie. Dla Patronów oferujemy możliwość zorganizowania eventów integracyjnych, spotkań uczestnictwo w wykładach czy uczestnictwo w sadzeniu lasu

posadź swój las

Możesz być Patronem wspierającym działalność Fundacji Mój Las ale jeśli chcesz możesz tylko wspierać sadzenie lasów. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę. Ty, Twoja firma może stworzyć naprawdę wspaniały las. Posadzenie 1 m2 Lasu z zakupem ziemi to dziś koszt ca 5 zł. (sadzimy sadzonki 2-3 letnie oraz z zakrytym systemem korzeniowym).

Las na raty

Las można sadzić na wiele sposobów, jednorazowo lub na raty. Wszystko zależy od specyfiki i celów firmy, skali jej działania, możliwości inwestycyjnych itd. Nie masz pomysłu? Tu znajdziesz przykłady możliwego działania dla firm.

Deweloper sadzi z nami las o powierzchni równej powierzchni zabudowy tworzonego osiedla. To często wynika z samej decyzji pozwolenia na budowę , gdy przygotowując teren usuwa się drzewa stojące na drodze inwestycji.

Spółka znudzona „eventami z pieczonym baranem” sadzi z las zamieniając gospodę na spotkanie przy ognisku.

Dbacie w firmie o wizerunek Eco? Przyjaznej dla środowiska? Cóż może być lepszym zadbaniem o swój wizerunek jak posadzenie własnego lasu?

Wiele firm dba by jej działania były w zgodzie z naturą i minimalizują uciążliwość dla środowiska. Zróbmy to razem , niech i Twoja firma wpisze się w takie działania.