WESPRZYJ NAS

Zrób darowiznę.

Działalności naszej Fundacji to działalność pożytku publicznego o której mowa w par 3 ust 2 i 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie i jest gwarantowana przez nasz statut Fundacji. Wpisuje się ona w katalog działań sfery pożytku publicznego wymieniony enumeratywnie przez art. 4 wspomnianej wyżej ustawy.

Z uwagi na powyższe darczyńcy dokonujący wpłat za działalność statutową fundacji mogą skorzystać z prawa do odliczeń podatkowych na następujący zasadach:
• podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych (na podstawie art. 26 ust 1 pkt 9a, ust 5, 6 i kolejne ustawy o p.d.o.f.) – pomniejszenie dochodu osiągniętego za rok podatkowy do wysokości 6% tego dochodu
• podatnicy podatku dochodowego od osób prawnych (na podstawie art. 18 ust 1 pkt 1, ust. 1a – 1c ustawy o p.d.o.p.) – pomniejszenie dochodu osiągniętego za rok podatkowy do wysokości 10% tego dochodu

Dokonaj przelewu i zrób odliczenie.
Konto fundacji: 21 1050 ,……………………………
Kod BIC/SWIFT ……………………..
Odbiorca: Fundacja Mój Las
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe Fundacji Mój Las

Sadzimy las.

Chciałbyś pomóc w jego sadzeniu a nie wiesz jak?  

Duży przelew nie jest w Twojej mocy? I na to mamy radę.  

 Pomożemy, posadzimy las w Twoim imieniu.  Jak to robimy?

Gdy myślimy Las….. Dla wielu z nas to ogromne zadrzewione połacie, bory, knieje. Poniekąd tak, ale wiemy, że każda nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku. My proponujemy Tobie zacząć od takiego pierwszego małego kroku. Zadecyduj sam jak duży kawałek lasu chcesz posadzić. Za przekazane przez Ciebie pieniądze kupimy ziemię i zasadzimy tyle drzew ile zechcesz. Całość przelanej przez Ciebie kwoty przeznaczymy wyłącznie na ten cel.

Przykładowo dziś  posadzenie 10 m2 lasu to koszt ca 50 zł. W tym zawiera się koszt zakupu ziemi, przygotowanie stanowiska, sadzonki, ogrodzenie lasu, zasadzenie drzew i doglądanie lasu przez naszych wolontariuszy  Wybierz ile lasu chcesz byśmy posadzili w Twoim imieniu.  Wystarczy wybrać odpowiednie okienko i przejdziesz do sekcji płatniczej, gdzie zrobisz przelew ze swojego banku lub zapłacić kartą. Gotowe, prawda że proste?

TU BĘDĄ OKIENKA DO PRZELEWÓW

Kiedy i jak sadzimy las?

Las sadzimy zachowując różnorodność, by występowały w nim wszystkie typy roślin . Staramy się zachować dobre terminy czyli sadzimy dwa razy do roku – wiosną i jesienią – bo to dla drzew optymalny czas. Choć małe nasadzenia będziemy robić praktycznie stale  od wiosny do jesieni. Dlatego gdy zdecydujesz o sadzeniu lasu w grudniu bądź cierpliwy, Twój Las zacznie rosnąc dopiero na wiosnę. Jeśli zostawisz nam swój kontakt to zostaniesz zawiadomiony mailowo gdzie rośnie ten jedyny – Twój kawałek lasu.